niedziela, 14 grudnia 2014

Przyjęcie urodzinowe AntosiChoć Antosia urodziny ma 16 grudnia, przyjęcie już za nami. 13 nie musi być piątkiem, by być pechowym dniem….. Uff, wszystko udało się z małym opóźnieniem ;)


Dwie godziny przed przyjazdem gości, w całej dzielnicy zabrakło prądu i wody… W głowach mieliśmy już wizję zamówienia pizzy lub zakup zestawów w McDonald`s . 

Dekoracje przygotowała dla nas Karolina z More than lovely. Papierowe kwiaty są obłędne ! Teraz będą zdobiły sufit w pokoju Antosi, choć kilka chyba nadal pozostanie w salonie, tak bardzo mi się podobają ;)
W urodzinowym menu Antosi, oprócz słodkości takich jak sernik chałwowy i tort bezowy znalazły się też rozgrzewająca zupa dyniowa i kaczka w pomarańczach. Choć wiosną i latem mamy większy wybór świeżych warzyw, to właśnie zimowe gotowanie jest dla mnie głębią smaków i aromatów.
8 komentarzy:

 1. jaka radość! :)

  pięknie wyszło!
  100 lat dla Solenizantki <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Karolina Kloc14.12.2014, 22:57

  Świetna impreza :) Mi też zorganizuj takie urodziny :) Wystrój wygląda obłędnie, dania tak samo :) Ale najcudowniejsza jest zastawa :D Skąd taka? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękujemy ! <3 balon nadmuchali nam przy zakupie

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękujemy <3 Buziaki dla Was !

  OdpowiedzUsuń
 5. Zainspirowałaś mnie.. roczek tuż tuż a ja nie mam pomysłu na nic

  OdpowiedzUsuń
 6. Nad menu długo się zastanawiałam ale dekoracje od razu wiedziałam, że powierzę Karolinie z More than lovely :) Zdobią teraz okno balkonowe i jest naprawdę przytulnie :)

  OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze są moderowane.