środa, 28 stycznia 2015

(nie)zapominajka +KONKURS z Magnetic Words


Zapominam. Codziennie o czymś zapominam. O przelewach, o wysłaniu maila, odebraniu przesyłki. O tym, że jestem w ciąży też mi się zdarza zapomnieć ale potem muszę zmienić pozycję a to już nie taka prosta sprawa ;)


I tak z tym moim zapominalstwem żyjemy, spisując wszystko na kartkach. Kartki się gubią albo o nich zapominamy... I tak ciągle coś wisi nade mną i ciąży. Niedokończone sprawy spędzają sen z powiek a babcia mi mówi "skleroza nie boli ale się trzeba nachodzić". 

Kiedy napisały do mnie dziewczyny z Magnetic Words przesyłając swoją ofertę od razu wiedziałam, że ich magnetyczny kalendarz to gadżet idealny dla mnie. Duża plansza, magnetyczne etykiety i markery kredowe tworzą cały zestaw. To czego nie możesz "przykleić" możesz dopisać :) Eureka ! Mam nadzieję, że w końcu przestaniemy dostawać listy i sms-y przypominające o niezapłaconych rachunkach.... ;) Wizyta u lekarza, fryzjer ? Cyk i przyklejone. Wszystko przejrzyste i w jednym miejscu.


Jest też tabliczka "ROCZNICA". Szczególnie przydatna przypominajka dla panów. Dzięki markerom możemy sprecyzować co to za rocznica. Pierwszy spacer, pierwszy pocałunek i inne pierwsze razy z okazji których chciałybyśmy dostać ogromną czekoladę, a o których panowie mogą nie pamiętać ;)
Chcecie więcej tabliczek ? Można je dokupić pojedynczo lub w zestawach, a jeśli nie ma takiej jaką byście chcieli dziewczyny zaprojektują ją specjalnie dla Was ! Oprócz kalendarzy Magnetic Words ma swojej ofercie także inne produkty wszystkie znajdziecie TU.

A my planujemy już luty ;)
Wygraj magnetyczną tablicę motywacyjną dla swojego dziecka. Nagrodzone zostaną dwie osoby, dziewczynka i chłopiec.

Co musisz zrobić ?
1.Udostępnij PUBLICZNIE link do tego postu na swoim profilu facebook`owym. 
2.W komentarzu pod tym postem wklej link do swojego profilu na facebook`u.
3.Uzasadnij dlaczego właśnie do Twojej córki lub syna ma trafić tablica motywacyjna.
4.Po ogłoszeniu wyników, zwycięzcy mają 48 h na przesłanie danych do wysyłki nagrody na maila omatko.fb.blog@gmail.com. Jeśli dane nie zostaną przesłane nagrodę dostanie inna osoba.
5.Wysyłka nagród tylko na terenie Polski.
Konkurs trwa od 28 stycznia do 4 lutego 2015. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 8 lutego 2015. Nagrodzone zostaną dwie najciekawsze odpowiedzi. Miło nam będzie jeśli polubisz również fanpage Magnetic Words.

Tablicę dla dziewczynki wygrywa Małgorzata Błachowicz, tablicę dla chłopca wygrywa Sylwia Dusza. 
Dla wszystkich uczestników konkursu Magnetic Words ma niespodziankę :) 15 % rabatu na tablice motywacyjne ! Jeśli chcecie dostać hasło rabatowe również napiszcie do mnie maila :)12 komentarzy:

 1. Tablica jest świetnie wykonana, dość gruba no i te mazaki, można pisać do woli. Nasz po zrobieniu zdjęć do postu już cały zapisany :) a co do zapominania.... nie znam chyba nikogo bardziej zapominalskiego niż ja... :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Karolina Kloc28.01.2015, 18:27

  Cudowna tablica :) Ja muszę koniecznie taką nabyć :) Może uda się własnie przestać zapominać :D

  OdpowiedzUsuń
 3. https://www.facebook.com/roksana.prusaczyk

  Tablica byłaby dla mojego syna:) ma prawie 5 lat, ma już swoje małe obowiązki, ale nie zawsze o nich pamięta, uczylibyśmy się też określania kiedy to za tydzień(kiedy to np jedziemy do dziadków),zamiast rysować na kartce miałby swój własny kalendarz:) ale czułby się dorosły. Ostania motywacja dla niego, nagrody planowane za wykonanie zadań...

  OdpowiedzUsuń
 4. Małgorzata Błachowicz29.01.2015, 13:26

  https://www.facebook.com/goslawa.oi
  Tablica motywacyjna to świetny pomysł ! Myślę,że sprawdziłaby się idealnie dla mojej Córki ! Hania ma nieco ponad 3 lata, jest energiczną dziewczynką pełną pomysłów,przy tym ma dość trudny charakterek (nie ma co się dziwić, mieszanka dwóch także ciężkich i trudnych charakterów;p). Od jakiegoś czasu przekazaliśmy Hani pierwsze drobne obowiązki, dostosowane do jej wieku oczywiście, za które dostaje uśmiechy,za niewykonanie natomiast bądź zachowanie,które nie jest zbyt ładne buźkę smutną.Hania dopiero zaczyna swoją przygodę z nagrodami motywacyjnymi, więc wszystko spisywane na karteczkach właśnie,które na koniec tygodnia są liczone(czasem coś się tam zagubi) i zależnie od tego czy uśmiechów jest więcej jest organizowana nagroda w formie wyjścia do kina/teatru/zajęcia bawienia się glinie itp.Tablica byłaby dobrym miejscem do usystematyzowania dni tygodnia i wszystko byłoby w jednym miejscu!:) .Dodatkowo jest bajkowa, co mam nadzieję zachęciłoby Ją bardziej do zabawy z uśmiechami i poskromiło odrobinę Małą Złośnicę:)Matka byłaby wniebowzięta (;p) Córka -myślę ,że też:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sylwia Dusza30.01.2015, 12:56

  Serce przez ten konkurs mi mocniej pika i mam nadzieję , że po nim nie będe potrzebować rozrusznika uhh marzy Nam się ta nagroda bo jest super odlotowa ! Palce z nerwów obgryzamy , kciuki mocno zaciskamy może wygrać Nam się uda , bo wierzymy z synkiem w cuda ! Taka tablica to super sprawa, nauka i jednocześnie zabawa. Synuś chętniej by się słuchał gdyby go motywowała, wtedy też i mama by się mniej denerwowała hehe . Magnetyczną tablicę motywującą bardzo byśmy chcieli, synek zbierał by na niej punkty od poniedziałku do Niedzieli. A w Niedzielę daję słowo dostał by nagrodę odjazdową ! ( jeśli zasłuży ) Może wreszcie synio mały będzie grzecznie słuchac mamy !! https://www.facebook.com/sylwia.dusza.9?ref=tn_tnmn

  OdpowiedzUsuń
 6. Tablica magnetyczna to dla nas rzecz magiczna. Ignaś o niej ciągle marzy, może wygrać nam się zdarzy. Taki prezent to super rzecz, dobrze by było ja mieć. Synek nasz mały łobuziak, wyślę wam za taką tablice więcej niż jeden buziak. Bardzo byśmy chcieli uczyć go dni od poniedziałku do niedzieli. Dlatego ta tablica powinna do nas trafić i przynieść całej rodzince nowy miesięczny grafik!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ewa Markiewicz02.02.2015, 23:02

  Tablica motywacyjna jest idealna dla Naszej zwariowanej rodzinki :)
  Jestem mamą dwóch energiczych chłopców.
  Podczas gdy spędzamy czas razem, staram się motywować ich do działania. Do wykonywania obowiązków domowych, poprzez nagradzanie. Staram się równiez eliminować złe , niekorzystne zachowania, poprzez nagradzanie tych pozytywnych. Metodą małych kroczków można zdziałać cuda. Dlatego tablica bardzo ułatwiłaby nam ten proces. Chłopcy mogliby zobaczyć swoje osiągnięcia, bardziej obrazowo zrozumieć, że warto się starać, aby osiągnąć sukces. W każdym tygodniu rozpisalibyśmy zajęcia do wykonania, obowiązki, bonusy za ładne zachowania ( np. podzielenie się zabawką z bratem lub poprawne zachowanie się przy stole)
  Za każdy pozytywnie zakończony tydzień dostawaliby prawo wybou - małą nagrodę ( kolorowanka itd) lub możliwośćodłożenia jej do tzw. " skarbonki" przy np 5 tygodniach uzbiera się nagroda bardziej wymarzona :) Dzięki temu chłopcy moga się uczyć odkładać, oszczędzać swoje "przywileje" .Przy braku pozytywnego zachowania, uzbierane nagrody zostają odebrane lub brak nagody na koniec tygodnia. Jest to mój szkic planu motywacyjnego , na pewno nalezałoby go jeszcze dopracować. Na pewno " wyjdzie to w praniu " . Tablica bardzo by nam ułatwiła zobrazować chłopcom, cały plan działania :) Jest świętna - do tego ma woz strażacki . Obaj szaleją na punkcie straży pożarnej :) https://www.facebook.com/ewa.markiewicz.144

  OdpowiedzUsuń
 8. Małgorzata Stryjecka03.02.2015, 11:26

  https://www.facebook.com/profile.php?id=100002344381941

  Tablice bym chciała dla córki Aureli która na 7 lat ( w sierpniu ) , bardzo by mi ułatwiła metodę kar i nagród która stosujemy oraz dziecko mogłoby zapisywać kiedy przyjeżdża tata gdyz pracuje w delegacjach i jest codzienne liczenie ile jeszcze dni zostalo do przyjazdu. Po za tym od wrzesnia do szkoły także tablice bardzo bym chciała :)

  OdpowiedzUsuń
 9. https://www.facebook.com/karolina.szulc.73

  Marianna wkrótce zostanie NIECO starsza siostrą i sądzę, że będzie miała mnóstwo spraw na głowie - pomoc mamie, opieka nad braciszkiem - w końcu będzie mieć już rok i 4 mc ;)

  A tak na poważnie - tablica motywacyjna pozowoli nam ogarnąć to szaleństwo - jak dzieci rok po roku :D A może i tatę uda się zmotywować.... ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Katarzyna Pardela04.02.2015, 23:59

  https://www.facebook.com/katarzyna.pe.902

  Chciałabym, aby tablica
  trafiła do mojej córeczki Poli.

  Jest bardzo ładna i kolorowa,
  I zarazem odlotowa!

  Bardzo byśmy ją posiadać chciały,
  Byśmy do niej nasze plany przyklejały.

  Że jest wizyta u lekarza,
  Albo, że Pola po raz pierwszy w życiu widziała piekarza.

  Na tablicy można przyklejać swoje plany i działania,
  Radość z tworzenia jest nie do opisania.

  Więc będziemy miały wesołe minki,
  Gdy tablica trafi do mojej córki Polinki :)

  OdpowiedzUsuń
 11. mój fb: https://www.facebook.com/megi.te.5

  O- Matko z Magnetic words konkurs organizuje

  M-otywacyjna tablica do wygrania

  A-trakcyjna zachęta do systematyczności

  T-ak łatwo można zaplanować dzień

  K-orzystne jest to bardzo dla dziecka

  O-rganizacja to podstawa w wychowaniu

  &

  M-oja córeczka to Juleczka

  A-ktywnie spędzamy każdy dzień

  G-ramy i bawimy się

  N-a koniec dnia sprzątamy

  E-nergicznie na spacery chodzimy

  T-worzymy piękne prace plastyczne

  I- dużo radości z tego mamy

  C-iągle planować coś trzeba

  W-ięc z tablicą ułatwione to będzie

  O-kiem spojrzę i już wiadomo

  R-azem będziemy planować dnie

  D-obra i pomocna tablica to jest

  S-ame zalety ma !

  OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze są moderowane.