poniedziałek, 13 października 2014

Przyjemnie na spacer !


Jak ułatwić sobie wyjście na spacer z małym dzieckiem ? Od kiedy jestem posiadaczką organizera Grab&Go spacery to sama przyjemność. Dlaczego ?


Długo zbierałam się do zakupu uchwytu na kubek. Zastanawiałam się też, jaką torbę wybrać. Miała być nie duża i designerska. Jestem estetką, niestety. Brzydkie rzeczy mnie denerwują i już.

Grab&Go ma wszystko, czego potrzebowałam.  Dwa miejsca na napoje. W jedno wkładam swój napój, w drugie Tośki. Koniec ze schylaniem się pod wózek kilkanaście razy.

Pośrodku jest duże miejsce, np. na portfel, przekąskę, zabawkę dla dziecka.
Mała odpinana saszetka, do której zmieści się telefon, w moim przypadku również legitymacja studencka niezbędna, do podróżowania komunikacją miejską, karty i bilety. Saszetka ma także wyjście na słuchawki, możemy więc rozmawiać przez telefon, nie trzymając go w ręku, np. kiedy pada deszcz, czy posłuchać ulubionej muzyki, gdy maluszek zaśnie. W sklepie, czy na placu zabaw saszetkę możemy założyć na rękę i nie musimy martwić się, że cenne przedmioty w niej schowane, nam zginą.


Grab&Go pasuje do każdego wózka dzięki zapięciom na rzep. Nie ważne, czy Twój wózek ma dwie rączki, czy jedną. W naszej sytuacji to wielka zaleta, bo do zadań specjalnych, takich jak wycieczka po lesie, czy zaspy śniegu bierzemy drugi pojazd Tośki, a tam już rączka jest jedna.
Organizer wykonany jest z wodoodpornego materiału, wolnego od szkodliwych dla zdrowia substancji takich jak BPA, ftalanów czy PCV. Łatwo utrzymać go w czystości.
Grab&Go możecie zakupić w sklepie Edukatorek.pl . Znajdziecie tam również torby do wózków od SKIP HOP, ale przede wszystkim ogrom cudownych zabawek edukacyjnych, a także akcesoria do kąpieli, czy na plac zabaw. Prezenty idealne na każdą okazję, nie tylko dla dzieci, ale również dla ich rodziców. Ostrzegam, jak już włączycie stronę edukatorek.pl, nie będziecie chcieli jej wyłączyć ! Trzy dni zagłębiałam się w te wszystkie cudowności, a prezenty dla najbliższych rozplanowałam na najbliższe kilka lat… Życzę więc i Wam udanych zakupów :)4 komentarze:

Wszystkie komentarze są moderowane.