środa, 31 grudnia 2014

Jak sprawić dziecku radość z kąpieli ?


„Chlap, chlap, chlap. Chlapu, chlapu, chlapu (…)”.


Uwielbiamy zabawy w kąpieli. Dmuchanie pianą i robienie z niej ogromnej, bąbelkowej brody. Pluskanie i chlapanie. Po takiej zabawie wykąpane byłyśmy nie tylko my ale też cała łazienka ;) To znak, że czas ‘odpimpować’ wannę !

W otchłani internetu propozycji co nie miara… większość jednak o zgrozo gumowa, z dużą ilością zakamarków, ciężkie do wysuszenia… same problemy…  (więcej o tym TU).

Eureka ! Znalazłam, idealne ! Adhezyjne, żadnych zgięć, rowków no i te ceny ! Oczywiście nie mogłam zdecydować się na jeden zestaw…. Więc w naszej wannie zamieszkały opowieści kąpielowe, centrum aktywności „wodny świat”, książeczka do kąpieli + myjka krówka i kosmiczne puzzle wszystko od Beezeebee.
Tylko gdzie to wszystko potem schować ? Co prawda kiedy otworzyliśmy paczkę, sama miałam ochotę wskoczyć do wanny i ‘przyklejać’ te wszystkie obrazki i zwierzątka ale umówmy się romantyczna kąpiel z mężem, podczas gdy te wszystkie zabawki pływają nam w wodzie, nie byłaby już romantyczna ;)

Organizerów na zabawki kąpielowe do wyboru jest nie mniej niż samych zabawek. My potrzebowaliśmy czegoś naprawdę dużego. Pelikan sprawdza się doskonale. Pomieścił nie tylko nowe akcesoria ale również te, które zalegały na bokach wanny tworząc artystyczny nieład.
Tośka jest zachwycona swoim „kąpielowym rajem”, mamy nadzieję, że będzie nam dłuuugo służył, polecamy więc i Wam :)Zabawki znajdziecie TU, Pelikana TU. Wszystkie produkty marki Beezeebee ( jest z czego wybierać :) )obejrzycie TU.

10 komentarzy:

 1. kiedy dodajesz jej zdjęcia z taaaakimi oczami nie jestem w stanie patrzeć na nic innego :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Zabawki świetne! Zdjęcia piękne! Tosia jak zwykle urocza! Marianna ma niedługo roczek - już wiem, co dostanie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mega!!! Już wiem co kupię Tosce jak dorośnie juz do zabaw w wannie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Piernikowe Ludziki01.01.2015, 17:08

  super zdjęcia :) ta zabawka wodny świat ma rzepy i na rzepy przyczepiają się zwierzątka do kuli? te rzepu nie niszczą się w kontakcie z wodą? za każdym razem dmuchacie zabawką a po kapieli wypuszczacie powietrze? pytam bo muszę skompletować wyprawkę do wanny dla mojej dwójki:)

  OdpowiedzUsuń
 5. dziękuję :)
  Kulę przyczepiam do ściany po kąpieli i trzyma się płytek bez problemu :) nie chciałoby mi się dmuchać jej za każdym razem :P Zwierzątka do kuli `czepia się` na rzepy, mają inną strukturę niż taki rzep ubraniowy i wydaje mi się, że nie powinny się szybko zużyć.
  Ps. Mały żółwik jest odczepialny z pleców dużego żółwia :D

  OdpowiedzUsuń
 6. O taaak :D na pewno jej się spodobają :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Buziaki dla Was dziewczynki i brzuszku ;) U nas to był prezent od św. Mikołaja :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Pelikan jest ekstra, potwierdzam :D

  OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze są moderowane.